Пролет есенски масти сет -тренерски мажи карирани крпеници од крпеница + панталони 2 парчиња поставени улични облеки во спортска облека од студија за спортска обле?
  • Неодамнешно

Пролет есенски масти сет -тренерски мажи карирани крпеници од крпеница + панталони 2 парчиња поставени улични облеки во спортска

DEN 1044.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

60% памук, 40% полиестер Повлечете го затворањето. Материјал за миење. Материјал : полиестер + памук. 270 парчиња костуми за мажи : Оваа џемпер е мека, сонувално удобна и издржлива. Удобниот материјал не е лесен ве прави чешање, но ставете го вашето тело во тотално опуштен статус. Еластична, лесна, притиснете ја ткаенината со истегнување што се чувствува меко и сензуално против кожата, совршено ослободете го вашиот каросерија. Карактеристики : Едноставен и класичен стил, никогаш не застанувајте. Врвот на екипажот на екипажот, мажите со кошула. Тенок вклопување, еластични џемпери на половината, прилагодлива влечење, нуди максимална удобност. 270 парчиња сет/ спортска облека/ облека за велосипеди мажи/ пролетна летна спортска облека/ машки долги ракави што трчаат шорцеви. Мажите што одговараат на врвот и панталоните. Овој машки сет е лесен за совпаѓање со чевли со платно, флип -апостолки и така натаму. Тоа е мора да има облека за атлетизност во машка гардероба. Идеален подарок за татко, сопруг, дечко, син, итн. , фестивал, одмор, плажа, фотографија, патувања, салата, фитнес, вежбање или спорт на отворено, како што се трчање, џогирање, возење велосипед, тенис. Удобната ткаенина е погодна за носење во текот на целиот ден. Пролетната есентација за мажи се поставува врвни, а панталони гроздобер лабава улична облека хип хоп пот, ковчези, поставени мажи худи -јакна +џемпери цврсти памучни спортски спортови, случајни црни спортски костуми за печатење џемпери +харлан панталони, тенок машки џем од машка машка градиентна карго -качулка, качулка, качулка, качулка, качулка, качулка, качулка, качулка, качулка, качулка, качулка, качулка, качулка, качулка, качулка, качулка, качулка, аспиратор, улица, замилење на улицата за време Парчиња поставува јакни карго панталони.