Мажи летни пролет и летни шарени плоштади за тренери со 2 парчиња маички со кратки ракави и младоженци смоки
  • Неодамнешно

Мажи летни пролет и летни шарени плоштади за тренери со 2 парчиња маички со кратки ракави и младоженци смоки

DEN 404.48

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Прилагодливо, затворање на влечење. Материјал за миење. Материјал обичен комплет за облека со две парчиња изработен од висококвалитетен полиестер, спандекс и памук. Еластична лесна губење. Мека и дише за носење. Машинско миење ладно Не бели. Карактеристики едноставен и класичен стил, никогаш не излегувајте од денес. Врвот на екипажот на екипажот, краток ракав, маички за вежбање со екипаж. Тенок вклопување, еластични џемпери на половината со 2 странични наклонети џебови и прилагодливо влечење, нуди максимална удобност. 2 парчиња пижами поставени облека велосипед облека мажи мажи летни маички и шорцеви поставуваат кратки ракави маички и кратки панталони пролетни летни спортски мачки маж со кратки ракави маици кои трчаат шорцеви. Удобно функционално Овој сет на тренерки е направен со ткаенина за истегнување, ракави за целосен опсег на движење. Дното на Thracksuit имаат еластична половината со влечења за прилагодливо вклопување и 2 џебови за складирање на мали предмети. Occasions Perfect For Daily Wear, Casual, Sleepwear, Lounge Wear, Dating, Prom, Birthday Party, Family Day, Holidays, Festival, Vacation ,beach, Photography, Trips, , Fitness, Exercise Or Outdoor Sports, Such Running, Jogging, Cycling, Тенис. Удобната ткаенина е погодна за тоа да ја носи цел ден, удобна во секоја сезона. Пакетот вклучуваше 1 удобна џемпери за џемпери врвови од маички 1 панталони со шорцеви за џогер. Обични летни облеки за мажи. Ве молиме, изберете една или две големини поголеми од вообичаеното при купување облека. 【Јака】 : o врат 【Стил】 Летните лабави кратки ракави се обичен стил, погоден за носење. Големината на овој фустан е точна, преклопот и преклопот се слоевити дизајн, лесно е да се премине од деловна во обични прилики, кога треба да бидете брзи и точни.