Третман на серум на серум на масло од Фелпс Арган
  • Неодамнешно

Третман на серум на серум на масло од Фелпс Арган

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Коса со здрав сјај и природно навлажнета Третманот со серум на масло од Фелпс Арган ја обновува и храни сува и оштетена коса, но е исто така погодна за сите типови коса. Помогнете за поправка на суви сплит краеви на сува и хемиски третирана коса. Коса со здрав сјај и природно навлажнета. Третманот со серум на масло од Фелпс Арган ја обновува и храни сува и оштетена коса, но е исто така погодна за сите типови коса. Помогнете за поправка на суви сплит краеви на сува и хемиски третирана коса. Третманот со серум на масло од Фелпс Арган ја обновува и храни сува и оштетена коса, но е исто така погодна за сите типови коса.