Крива На Фибоначи Златен Пресек Берберска Наметка Професионална Престилка За Фризура Симпатична Наметка За Сечење Коса За Момчиња Девојчиња
  • Неодамнешно

Крива На Фибоначи Златен Пресек Берберска Наметка Професионална Престилка За Фризура Симпатична Наметка За Сечење Коса За Момчиња Девојчиња

DEN 297.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

полиестер Произведено во САД Или Увезено. Материјал : Изработен од полиестер, мек и удобен. Дизајн : вратот е дизајниран со тока, што е погодно за да ја прилагодите затегнатоста во секое време; престилка за фризура е дизајнирана со целосна покриеност за да ја заштити вашата облека. Големина : должина на престилка за Фризура : 47,6 инчи, ширина : 40,5 инчи, можете да го изберете стилот што сакате да го купите. Прилики : модерната берберска наметка е многу погодна за употреба дома, берберница итн., уникатен дизајн, покажете го вашиот стил. Можете исто така да го дадете на вашето семејство и пријатели како подарок. Услуга по продажбата : ние сме посветени на обезбедување совршена услуга. Ако имате какви било прашања по добивањето на производот, слободно контактирајте не , нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : Изработен од полиестер, мек и удобен. Дизајн : вратот е дизајниран со тока, што е погодно за да ја прилагодите затегнатоста во секое време; престилка за фризура е дизајнирана со целосна покриеност за да ја заштити вашата облека.