Лунарлива плажа плетена ватенка перница, палми на егзотичен амбиент Доминиканска Република, Стандардно покритие со перници со големина на кралицата за спална соб?
  • Неодамнешно

Лунарлива плажа плетена ватенка перница, палми на егзотичен амбиент Доминиканска Република, Стандардно покритие со перници со големина на

DEN 239.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полиестер Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните невладини организации кои помагаат во напорите за помош на земјотреси. Мерења - 30 "широк x 20" долг. Лесно покријте ги перниците со стандардна големина. Оптимална мекост и удобност. Направено од - двојно четкана со голема густина мека вртена %100 полиестер. Корисно затворање на пликот. Карактеристики - Висока технологија плетена ватенка. Мека можете да додадете бои и мекост на вашиот кауч со овие ватирани капаци на перници! Тоа ќе биде ексклузивен додаток на вашата дневна соба или канцеларија. Пронајдете совршено парче од 10 -ти илјадници различни модели и палети на бои. Можете да направите одличен додаток на вашиот сезонски декор на Божиќ, Ноќта на вештерките, есенскиот декор и многу повеќе! Можете да изберете модели на Boho, гроздобер или модерни отпечатоци и многу повеќе концепти за потреби за дневна декорација. Или подарок на вашето семејство или пријател, роднина или момче/девојка или само за себе, овој ватиран срам треба да биде интересен и автентичен.