Лолаа ореви ореви рачка за завртка за завртка за завртка 304 капаче од не'рѓосувачки челик, пеперутка заклучување на овци од бакарна орев
  • Неодамнешно

Лолаа ореви ореви рачка за завртка за завртка за завртка 304 капаче од не'рѓосувачки челик, пеперутка заклучување на овци од бакарна орев

DEN 1520.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Не е лесно да се лизга, мазна површина, лесна за употреба -Изработено со висококвалитетен јаглероден челик за да се обезбеди нејзината јачина во груби околини како што се високи температури, студено време или области со висока влажност. ✔ Облека и отпорна на корозија. Surface штити од оштетување на животната средина и 'рѓа. Excеквентната отпорност на 'рѓа и оксидација не само што ја обезбедува нивната издржливост и обезбедува долг животен век. Цел Функциониран-loosebrandstiance челик.