Spotsound Brown Chipmunk или верверица во големина на возрасни или плишана маскота нас
  • Неодамнешно

Spotsound Brown Chipmunk или верверица во големина на возрасни или плишана маскота нас

DEN 11184.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кадифен Маскота со лесни костуми за целиот ваш настан или вашите маркетинг активности. Произведен костум Mac SOT за надворешно или затворено со голем отпор на елементот. Испорачани со додатоци што можете да ги видите на сликата. Можете да ги промените сите детали за маскотата исто така. Над 7 големини за избор за вашиот костум за маскота од мала до xxxlarge. Маскота со лесни костуми за целиот ваш настан или вашите маркетинг активности. Произведен костум Mac SOT за надворешно или затворено со голем отпор на елементот. Испорачани со додатоци што можете да ги видите на сликата. Можете да ги промените сите детали за маскотата исто така. Над 7 големини за избор за вашиот костум за маскота од мала до xxxlarge.