ЈБМ Детски Влошки За Колена И Влошки За Лактот Со Штитници за Зглоб и Прилагодливи Ремени Заштитна Опрема Поставена За Возење Велосипед СО Ролери Велосипед БМХ Вел
  • Неодамнешно

ЈБМ Детски Влошки За Колена И Влошки За Лактот Со Штитници за Зглоб и Прилагодливи Ремени Заштитна Опрема Поставена За Возење Велосипед СО Ролери

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полиестер, пп пластика и ЈП пена Класичен Комплет За Колена И Лакти - за ДЕЦА/ДЕТЕ/МЛАДОСТ/ВОЗРАСНИ, овие влошки за лактите и колената се изработени од издржливи пвц материјали, а мекиот сунѓер е исто така изграден помеѓу Влошките и Ткаенината за да се намали претрпеното влијание. Удобни И Прилагодливи Влошки За Колена На Лактот - Изградени Со Кожа, Ткаенина, а исто така и тврдата шипка направена од Издржлив ПВЦ за заштита не само на зглобот, туку и спречување на оштетување на лактот и коленото. Момчиња/ Девојчиња/Тинејџери/Возрасни Заштитна Опрема Поставена За Почетник До Напредно Дизајнирана за заштита на спортската безбедност за различни спортски активности, како Што Се Велосипедско Лизгање Велосипед Скејтборд Скутер За Лизгање, БМХ и други активности на отворено или во затворен простор на кои им е потребна опрема за заштита од удар. Не е наменет за качување, моторни возила и какви било моторни спортови. Пакет И Големина-подлога за колена x 2, подлога за лактот x 2,подлога за зглоб x 2.Големина : С, Предложено за 5-8 години.