Аугуста спортска облека женска сенка Тон Хедер 1/4 поштенски пуловер
  • Неодамнешно

Аугуста спортска облека женска сенка Тон Хедер 1/4 поштенски пуловер

DEN 394.08

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестерско затегнато плетено тело Затворање на патент. 100% полиестер што се вметнува плетено со плетено тело, јака и ракави * 100% полиестер плетено цврсто дно тело * дами на дами * етикета за печатење на подлогата * четвртина стилот на патент. * Само-ткаенина јака * ракави на поставување * двојно игла, дно и ракав. 100% полиестер со растопирање плетено горно тело, јака и ракави * 100% полиестерско плетење плетено цврсто дно тело * дами вклопување * етикета за печатење на подлогата * четвртина патент-пулвер стил * само-фабрички јака * Поставени ракави * и ракав.