Кујт загреана железничка пешкир, потопло за електрични крпи со горната полица, wallид монтирање на решетката за сушење од бања од не'рѓосувачки челик, интелигентна п?
  • Неодамнешно

Кујт загреана железничка пешкир, потопло за електрични крпи со горната полица, wallид монтирање на решетката за сушење од бања од не'рѓосувачки

DEN 10635.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дизајнот на загревањето на wallидот на пешкир го максимизира вашиот подни простор, додека висат крпи, облека, итн, Целото сушење рамномерно се загрева. Тоа не е само совршен грејач на пешкири, туку и прекрасна декорација на бања. Потоплото за потопување на крпи нуди брзо рамномерно дистрибуирана и ефикасна топлина за топлина, изработена од траен не'рѓосувачки челик, лесен за чистење и нема никакви проблеми со 'рѓа, ова потопло за пешкир е лесно да се исчисти со мека сува крпа кога потоплото за пешкир е ладно. Корисник на крпи за потопување 3+3 -бари за рамномерно дистрибуирање на топлина, можете да ставите повеќе предмети на неа одеднаш, горната полица носи многу поголема погодност при поставување предмети за складирање, крпи и напис се лесно достапни. Два методи за инсталација (1) Вметнете : кабелот за напојување со приклучок се протега од задниот дел на вертикалната цевка. (2) Тешко жици : кабелот за напојување е директно скриен на wallидот низ нозете и заградите. Лесен за инсталирање и употреба. IP55 водоотпорен степен, водоотпорен прекинувач безбеден и сигурен. Откако ќе го вклучите потоплото за пешкир, само 3 минути за да се достигне поставената оптимална температура од 45-55 ℃, нема да ја прегрее цевката за топлина, ниту пак ќе ги запали крпите и облеката. Дизајнот на загревањето на wallидот на пешкир го максимизира вашиот подни простор, додека висат крпи, облека, итн., Целото сушење рамномерно се загрева. Тоа не е само совршен грејач на пешкири, туку и прекрасна декорација на бања. Потоплото за потопување на крпи нуди брзо рамномерно дистрибуирана и ефикасна топлина за топлина, изработена од траен не'рѓосувачки челик, лесен за чистење и нема никакви проблеми со 'рѓа, ова потопло за пешкир е лесно да се исчисти со мека сува крпа кога потоплото за пешкир е ладно. Корисник на крпи за потопување 3+3 -бари за рамномерно дистрибуирање на топлина, можете да ставите повеќе предмети на неа одеднаш, горната полица носи многу поголема погодност при поставување предмети за складирање, крпи и напис се лесно достапни.