3dRose САД, Њујорк, Адирондак Планини ,umn Езерцето, Putnam Каунти-Крпи
  • Неодамнешно

3dRose САД, Њујорк, Адирондак Планини ,umn Езерцето, Putnam Каунти-Крпи

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина на крпа : 12w x 11h инчи може да се користи и како крпа за раце/лице Изработен од 100% полиестер 100% Памук Од Териклот. Машина за перење. Сликата нема да исчезне по миењето. Уникатен дизајн крпа за миење крпа е најдобра за Лице и тело. Слика отпечатена На полиестерска страна/тери крпа страна празно. Одлична идеја за подарок за секој празник или пригода. Мала тежина и се преклопува во компактна големина што ќе се користи во домот или салата. Големина на крпа : 12w x 11h инчи може да се користи и како крпа за раце/лице. Изработен од 100% полиестер 100% Памук Од Териклот. Машина за перење. Сликата нема да исчезне по миењето. Уникатен дизајн крпа за миење крпа е најдобра за Лице и тело. Слика отпечатена На полиестерска страна/тери крпа страна празно. Одлична идеја за подарок за секој празник или пригода. Мала тежина и се преклопува во компактна големина што ќе се користи во домот или салата. САД, Њујорк, Планините Адирондак, Есенското Езерце, Округот Путнам пешкирот е одличен за употреба во кујна, бања или теретана.