Пенкало За Игла Со боксови Компатибилно Со Ем - И16х-Капацитивно Игла Со Финетуш, Супер Прецизно Пенкало За Игла За Емдор ЕМ-И16Х - Лунарно Сино
  • Неодамнешно

Пенкало За Игла Со боксови Компатибилно Со Ем - И16х-Капацитивно Игла Со Финетуш, Супер Прецизно Пенкало За Игла За Емдор ЕМ-И16Х

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

? [РАЗНОВРСНА и УНИВЕРЗАЛНА] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно Со Емдор ЕМ-И16Х ова неверојатно пенкало работи СО ТОЧНО СОВРШЕНСТВО на ВАШИОТ ЕМ-И16Х и сите слични капацитивни екрани на допир!. ? [ПРЕЦИЗНОСТ] иновативниот ЈАСЕН ВРВ ви овозможува прецизност ЗА ПОДОБРУВАЊЕ на ВИДОТ за да видите каде и што пишувате, цртате или прислушувате. ? [ЦЕЛОСНА ФУНКЦИОНАЛНОСТ] Работи добро од СЕКОЈ АГОЛ! Совршен за оние студени денови кога не сакате да ги отстраните ракавиците. ? [ДИЗАЈН НА КЛИП] Користете ГО ВГРАДЕНИОТ МЕТАЛЕН КЛИП за да го закачите Капацитивното Игла на Финетуш директно на вашата кошула, јакна или футрола; опциите се бесконечни. ? [КОМПАКТЕН] уредно се Вклопува во вашата дланка. Погодно дизајниран во форма на пенкало, СОВРШЕН за носење наоколу. ? [РАЗНОВРСНА и УНИВЕРЗАЛНА] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно Со Емдор ЕМ-И16Х. ова неверојатно пенкало работи СО ТОЧНО СОВРШЕНСТВО на ВАШИОТ ЕМ-И16Х и сите слични капацитивни екрани на допир!. ? [ПРЕЦИЗНОСТ] иновативниот ЈАСЕН ВРВ ви овозможува прецизност ЗА ПОДОБРУВАЊЕ на ВИДОТ за да видите каде и што пишувате, цртате или прислушувате. ? [ЦЕЛОСНА ФУНКЦИОНАЛНОСТ] Работи добро од СЕКОЈ АГОЛ! Совршен за оние студени денови кога не сакате да ги отстраните ракавиците. ? [ДИЗАЈН НА КЛИП] Користете ГО ВГРАДЕНИОТ МЕТАЛЕН КЛИП за да го закачите Капацитивното Игла на Финетуш директно на вашата кошула, јакна или футрола; опциите се бесконечни. ? [КОМПАКТЕН] уредно се Вклопува во вашата дланка. Погодно дизајниран во форма на пенкало, СОВРШЕН за носење наоколу. Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Емдор EM-I16 H.Do сакате апсолутна ТОЧНОСТ кога допирате на ВАШИОТ ЕМ-И16Х? Не користете го прстот за несмасно цртање, влечење, допирање или пишување! Користете Го Конечниот Капацитивен Игла На Boxwave за ВАШИОТ ЕМ-I16 H!Ова неверојатно пенкало работи СО ТОЧНО СОВРШЕНСТВО на ВАШИОТ ЕМ-И16Х и сите слични капацитивни екрани на допир!Иновативниот ЈАСЕН СОВЕТ ви овозможува прецизност ЗА ПОДОБРУВАЊЕ на ВИДОТ за да видите каде и што пишувате, цртате или прислушувате.