Безжичен полнач Recarpet со држач за телефонски монтирање на wallидови, држач за безжични подножје со прилагодлива должина и агол компатибилен со iPhone, Samsung, Android
  • Неодамнешно

Безжичен полнач Recarpet со држач за телефонски монтирање на wallидови, држач за безжични подножје со прилагодлива должина и агол компатибилен

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Безжичен полнач】 】иден држач за монтирање на wallидот и поддржува безжично полнење 【Држач на телефонот на биро】 Држачот на телефонот може лесно да се отстрани и да се користи како држач за работна површина. 【Силна компатибилност】 Применливо за сите мобилни телефони кои поддржуваат безжично полнење. 【Должина и прилагодлив агол】 Должина и агол може да се прилагодат според хоризонталниот/вертикалниот мобилен телефон. 【Лесно за инсталирање】 Инсталацијата може да се заврши со залепување на базата и поставување на држач за телефон. 【Безжичен полнач】 】иден држач за монтирање на wallидот и поддржува безжично полнење. 【Држач на телефонот на биро】 Држачот на телефонот може лесно да се отстрани и да се користи како држач за работна површина. 【Силна компатибилност】 Применливо за сите мобилни телефони кои поддржуваат безжично полнење. 【Должина и прилагодлив агол】 Должина и агол може да се прилагодат според хоризонталниот/вертикалниот мобилен телефон.