Урио Бохо Слоевит Ѓердан Златен Краток Повеќеслоен Ѓердани Капка Форма Приврзок Синџир Накит За Жени И Девојки
  • Неодамнешно

Урио Бохо Слоевит Ѓердан Златен Краток Повеќеслоен Ѓердани Капка Форма Приврзок Синџир Накит За Жени И Девојки

DEN 250.56

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Слоевит ѓердан е направен од легура,која е цврста, издржлива, лесна и многу удобна за секојдневно носење Слоевит ѓердан синџир приближна големина : 15 "/38см,16,5"/42см, 19,7"/50см(+2"/5см продолжен синџир). Повеќеслојниот ѓердан нема да исчезне откако ќе го подобриме квалитетот,секој од нашите производи има дебел слој на електрофоретска заштита. Бохо ѓердан ќе ве натера да се истакнете меѓу обичните луѓе и да го покажете вашиот шарм кога излегувате; ќе направи да изгледате порелаксирано и поубаво кога го носите шетајќи по плажа; може да се користи и како подарок за себе кога го славите роденденот. Ние обезбедуваме 30-дневни пари назад, ако сакате да вратите некој предмет, само контактирајте не со е-мијалот. € Wodega Услуги На Клиентите Quodestrive. Ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите извонредни производи по разумни цени. Одете во мојата продавница за да дознаете повеќе, се надевам дека ви се допаѓа, ви благодарам многу за купувањето. ● Спецификации quanty : 1 парчиња бохо слоевит ѓердан , Материјал : легура, боја : злато , Големина : 15 "/38cm,16.7"/50cm(+2"/5cm продолжен синџир). ● Карактеристика€ : } Добар Квалитет : Цврст и добро изработен. Без чешање, без црвенило, без непријатност. Доволно долги синџири, многу лесно се ставаат и прилагодуваат сами. Нема да исчезне откако ќе го подобриме квалитетот,секој од нашите производи има дебел слој на електрофоретска заштита.