ДВАНАЕСЕТ Сина Светлина Блокирање Очила-УВ &засилувач; Сина Филтрирање, Анти-Отсјај, За Компјутер И Игри, Намалување На Дигитални Очите Вирус, Не-Рецепт, Трендовски
  • Неодамнешно

ДВАНАЕСЕТ Сина Светлина Блокирање Очила-УВ &засилувач; Сина Филтрирање, Анти-Отсјај, За Компјутер И Игри, Намалување На Дигитални Очите Вирус,

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ОЧИЛА ПРОТИВ СИНА СВЕТЛИНА : Заштитете ги очите и останете во играта! Очилата За Блокирање На Сина Светлина НА ДВАНАЕСЕТ користат најсовремена технологија за заштита на вашите очи, филтрирање на груби УВ надвор и сини светлосни зраци што произлегуваат од екраните и уредите Овие стилски очила помагаат да се намали штетниот дигитален напор на очите, да се бори против заморот и да се зголеми продуктивноста—оптимизирање на вашето работно, гледање и искуство со игри!. КОНКУРЕНТНА ПРЕДНОСТ : Останете остри, подолго! Прекумерното време на екранот може да доведе до замор, главоболки, заматен вид, нарушен сон и несоница. Нашата напредна технологија за леќи против сина светлина ви помага да постигнете продолжена продуктивност, подобрувајќи го вашиот живот и квалитетот на работата. Без разлика дали сте гејмер, студент или работите цел ден на компјутер, добијте ја конкурентската предност ОД ДВАНАЕСЕТ. ТРЕНДОВСКИ РАМКИ : Паметни и модерни! Подигнете го вашиот профил на стил со нашиот елегантен и безвременски унисекс дизајн. Од нашата колекција Амадеус, овие лесни и стилски овални рамки се одлични за давање изјава, комплетирање на секој изглед од секојдневен до шик. КАКО и вашите омилени очила за сонце, ДВАНАЕСЕТ очила нудат ЗАШТИТА од ув заштита од отсјај без темните нијанси за да можете да ги носите внатре или надвор. ЛЕЌИ СО ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : Дизајнирани за живот и јасен поглед! Другите очила без рецепт лесно се оштетуваат и треба често да се заменуваат. ДВАНАЕСЕТТЕ се изградени според спецификации со високи перформанси. Нашите напредни, не-зголемени, анти-сини леќи се направени со издржлив поликарбонат за да се спротивстават на сјајот, водата и гребнатинките за сигурно абење, заштита и долговечност. ИЗБЕРЕТЕ ДВАНАЕСЕТ : Стручно изработен квалитет и поддржан од задоволство! Услугата за клиенти е наш врвен приоритет. Изработени од тим експерти со врвна технологија и висококвалитетни материјали, стоиме покрај нашите производи. Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да ја вратите во рок од 30 дена за целосна наплата—100% гаранција за враќање на парите. Истражувањата покажуваат дека сината светлина што произлегува од екраните на дигиталните уреди е штетна за очите, предизвикувајќи нивно напрегање и брзо стареење, додека потенцијално доведува до макуларна дегенерација.