Подароци за моделирање на подароци од валликлуд, полистирен мувла бел DIY занаети за свадба цвет, уредување на табела за декорација на табели за декорација на 15 см по
  • Неодамнешно

Подароци за моделирање на подароци од валликлуд, полистирен мувла бел DIY занаети за свадба цвет, уредување на табела за декорација на табели

DEN 118.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете да го насликате додавањето на украсување на неа за да го направите посебен и привлечен Висок квалитет за трајна долготрајна употреба. Моделирањето е совршено како подарок за пријателите, семејството, децата, итн. Совршен DIY за какви било занаетчиски проекти. Топол совет : Почитуван купувач, како резултат на ефектот на осветлување, монитори на осветленост, рачно мерење и сл., Може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надеваме дека можете да разберете! Ви благодарам!. Карактеристики - Боја : Бела.- Големина : приближно. 10,5 x 10 x 15cm.- Материјал : пена.Пакаж вклучувајќи 1 x мечка од пена.