Павглајд покрај Месечината Миленичиња, Стап За Триење Кучиња И Заштитник За Шепи, Произведени Во САД, Сите Природни и Органски 18гр, Природна Крема За Сончање На Куч?
  • Неодамнешно

Павглајд покрај Месечината Миленичиња, Стап За Триење Кучиња И Заштитник За Шепи, Произведени Во САД, Сите Природни и Органски

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стапчето За Триење Кучиња Pawglide делува како мелем за шепа, мелем за нос и секое друго место на непријатност за вашето куче Сите Природни И Направени во САД, Помагаат при Дерматитис, Црвенило, Триење, Воспаление - Органски, Целосно Природни Состојки, Совршени за булдози и други раси. Нашиот Стап за плескање со кучиња Pawglide Е 100% НАПРАВЕН ВО САД за да обезбеди квалитет, здравје и безбедност за вашето куче. Нашата компанија не ги намалува аглите и се држи до највисоките стандарди за квалитет. Нашиот тим живее со мотото : "само најдоброто за вашите четириножни пријатели."Нема увезени производи. ЛЕСНО СЕ НАНЕСУВА-за апликација без неред, едноставно откачете ја и лизгајте ја нашата смирувачка формула директно преку влошките за шепите на вашето куче, носот или која било друга погодена област. Повторно аплицирајте по потреба. Сите природни и сертифицирани органски Од Орегон Тилт! Првиот стап/мелем за триење кучиња на пазарот. Стапчето За Триење Кучиња Pawglide делува како мелем за шепа, мелем за нос и секое друго место на непријатност за вашето куче. Сите Природни И Направени во САД, Помагаат при Дерматитис, Црвенило, Триење, Воспаление - Органски, Целосно Природни Состојки, Совршени за булдози и други раси. Нашиот Стап за плескање со кучиња Pawglide Е 100% НАПРАВЕН ВО САД за да обезбеди квалитет, здравје и безбедност за вашето куче. Нашата компанија не ги намалува аглите и се држи до највисоките стандарди за квалитет. Нашиот тим живее со мотото : "само најдоброто за вашите четириножни пријатели."Нема увезени производи. ЛЕСНО СЕ НАНЕСУВА-за апликација без неред, едноставно откачете ја и лизгајте ја нашата смирувачка формула директно преку влошките за шепите на вашето куче, носот или која било друга погодена област. Повторно аплицирајте по потреба. Сите природни и сертифицирани органски Од Орегон Тилт! Првиот стап/мелем за триење кучиња на пазарот. Дали вашето куче страда од сува или испукана кожа? Да бидеме реални, кожата може да го разгори кучето исто како и луѓето и да предизвика сува и испукана кожа кај кучињата. Ова може да биде исто толку чешање како кога луѓето имаат чешање на кожата. Нашата Целосно Природна, Без Мирис, органска формула за триење кучиња помага во ублажување на симптомите поврзани со овие симптоми поврзани со сува кожа, набори на кожата, области на триење на кожата заедно. Ова понекогаш предизвикува опуштена коса кај кучињата. Нашата природна и хранлива формула ќе му помогне на телото на вашето куче да се врати во форма пред да го знаете.